Views Accordion (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: content
sk: obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Event
sk: Podujatie

en: Random
sk: Náhodný

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné
