Views Accordion (2.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: content
sv: innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Event
sv: Händelse

en: Random
sv: Slumpvis

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Click
sv: Klicka

en: Row @number
sv: Rad @number

en: Grouping field number %i
sv: Grupperande fältnummer %i
