Views Accordion (2.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: content
tr: içerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Event
tr: Olay

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Random
tr: Rastgele

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Views Accordion
tr: Gösterimler (Views) Akordeonu

en: Display a JQuery accordion with the results. The first field will be used as the header and trigger.
tr: Sonuçlarla birlikte bir JQuery akordeonu göster. İlk alan başlık ve tetikleyici olarak kullanılacak.

en: Grouping field number %i
tr: Gruplama alanı numarası %i
