Views Add Button (2.0.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Preserve certain tags
hu: Bizonyos címkék megtartása

en: Add @bundle
hu: @bundle hozzáadása

en: Should replacement tokens be used from the first row
hu: Az első sorban lévő helyettesítő vezérjelek használhatóak
