Views Add Button (2.0.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: Add @bundle
nl: @bundle toevoegen

en: Should replacement tokens be used from the first row
nl: Worden vervangingstokens vanaf de eerste regel gebruikt
