Views Add Button (2.0.8) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Preserve certain tags
ru: Сохранить некоторые теги

en: Add @bundle
ru: Добавить @bundle

en: Should replacement tokens be used from the first row
ru: Использовать ли токены замены из первой строки
