Views Add Button (2.0.8) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Preserve certain tags
fr: Préserver certaines balises

en: Add @bundle
fr: Ajouter @bundle

en: Should replacement tokens be used from the first row
fr: Les jetons de remplacement doivent-ils être utilisés à partir de la première ligne
