View Addons (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: User
ca: Usuari

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
