View Addons (1.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: User
da: Bruger

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Add new item
da: Tilføj nyt element

en: CSS Classes
da: CSS klasser
