View Addons (1.1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: Views
de: Ansichten

en: User
de: Benutzer

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Link Text
de: Link-Text

en: Add new item
de: Neues Element hinzufügen

en: CSS Classes
de: CSS-Klassen

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp
