View Addons (1.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Views
et: Vaated

en: User
et: Kasutaja

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
