View Addons (1.1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Views
it: Viste

en: User
it: Utente

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Add new item
it: Aggiungi nuovo elemento
