View Addons (1.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Views
ru: Представление

en: User
ru: Пользователь

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Add new item
ru: Добавить новый пункт

en: CSS Classes
ru: Классы CSS

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности
