View Addons (1.2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Views
fi: Näkymät

en: User
fi: Käyttäjä

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat

en: Bundle
fi: Paketti
