View Addons (1.2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Views
he: היבטים

en: User
he: משתמש

en: Vocabulary
he: מילון

en: Bundle
he: חבילה
