View Addons (1.2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Views
hi: द्रश्य

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Bundle
hi: पोटली
