View Addons (1.2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Views
hu: Nézetek

en: User
hu: Felhasználó

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Add new item
hu: Új elem hozzáadása

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus
