View Addons (1.2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Views
pl: Widoki

en: User
pl: Użytkownik

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Add new item
pl: Dodaj nowy element

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji
