View Addons (1.2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Views
ro: Vizualizări

en: User
ro: Utilizator

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Bundle
ro: Pachet
