View Addons (1.2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: User
sk: Používateľ

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Bundle
sk: Zväzok
