View Addons (1.2.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: User
el: Χρήστης

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Add new item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου

en: CSS Classes
el: CSS Κλάσεις

en: Bundle
el: Ομάδα
