View Addons (1.2.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Views
es: Vistas

en: User
es: Usuario

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Link Text
es: Texto de enlace

en: Add new item
es: Agregar nuevo elemento

en: CSS Classes
es: Clases CSS

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
