View Addons (1.2.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Views
id: View

en: User
id: Pengguna

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Bundle
id: Bundel
