View Addons (1.2.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Views
sv: Vyer

en: User
sv: Användare

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: CSS Classes
sv: Stilmallsklasser (CSS)

en: Bundle
sv: Hopsamling
