View Addons (1.2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Views
uk: Види

en: User
uk: Користувач

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Add new item
uk: Додати новий пункт

en: CSS Classes
uk: Класи CSS

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності
