Views Advanced Cache (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Never cache
az: Heç vaxt keş etməyin

en: Query results
az: Sorğu nəticələri

en: The length of time raw query results should be cached.
az: Xam sorğu nəticələrinin önbelleğe alınması müddəti.

en: Rendered output
az: Göstərilən çıxış

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
az: Göstərilən HTML çıxışının müddəti keşlənməlidir.

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
