Views Advanced Cache (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
