Views Advanced Cache (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Query results
pl: Rezultaty zapytania

en: The length of time raw query results should be cached.
pl: Czas buforowania rezultatów kwerendy.

en: Rendered output
pl: Wygenerowane dane

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
pl: Czas buforowania wygenerowanego kodu HTML.

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
pl: Długość czasu w sekundach jak długo wyniki zapytania powinny być przechowywane w pamięci podręcznej.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
pl: Długość czasu w sekundach jak długo wyrenderowany kod HTML powinien być przechowywane w pamięci podręcznej.

en: Custom time values must be numeric.
pl: Własne wartości czasu muszą być numeryczne.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
pl: Następujące wzorce podstawiania są dostępne dla tego pola. Z uwagi na kolejność renderowania strony nie można używać wzorców z pól umieszczonych po tym polu. Jeśli potrzebny jest wzorzec, którego tu brakuje, należy zmienić kolejność pól.
