Views Advanced Cache (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Arguments
ro: Argumente

en: Seconds
ro: Secunde

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar

en: Query results
ro: Rezultatele interogării

en: The length of time raw query results should be cached.
ro: Durata de timp, rezultatele interogării care trebuie memorate în cache.

en: Rendered output
ro: Ieșire randată

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
ro: Durata de timp a randării HTML de ieșire ce trebuie memorată în cache.

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
ro: Mărimea timpul în secunde pentru care trebuie să fie plasate în cache rezultatele brute ale interogării.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
ro: Lungimea timpului în secunde pentru care ieșirea HTML randată trebuie memorată.

en: Custom time values must be numeric.
ro: Valorile de timp personalizate trebuie să fie numerice.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
ro: Următoarele token-uri de înlocuire sunt disponibile pentru acest câmp. Rețineți că din cauza ordinii de redare, nu puteți folosi câmpuri care urmează după acest câmp; dacă aveți nevoie de un câmp nelistat aici, rearanjați-vă câmpurile.
