Views Advanced Cache (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Arguments
vi: Tham số

en: Seconds
vi: Giây

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument
