Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Query results
fa: نتایج پرس و جو

en: @argument title
fa: عنوان @argument
