Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: Query results
fi: Kyselyn tulokset

en: The length of time raw query results should be cached.
fi: Kuinka kauan raakakyselyn tulokset säilytetään välimuistissa.

en: Rendered output
fi: Ulosanti

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
fi: Kuinka pitkään HTML ulosanti tulee säilyttää välimuistissa.

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
fi: Sekunteina aika jona raakakyselyiden tulokset tulee välimuistittaa.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
fi: Sekunteina aika jona tuotettu HTML tuloste tulee välimuistittaa.

en: Custom time values must be numeric.
fi: Kustomoitujen aika-arvojen on oltava numeerisia.
