Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Seconds
gl: Segundos

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
