Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Query results
hu: Lekérdezés eredményei

en: The length of time raw query results should be cached.
hu: Az az időhossz, amíg a nyers lekérdezési eredményeket gyorsítótárazni kell.

en: Rendered output
hu: Létrehozott kimenet

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
hu: Az időhossz, amíg a létrehozott HTML kimenetet gyorsítótárazni kell.

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
hu: Időtartam másodpercben, amíg a nyers lekérdezési eredményeket gyorsítótárazni kell.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
hu: Időtartam másodpercben, amíg a HTML kimenetet gyorsítótárazni kell.

en: Custom time values must be numeric.
hu: Az egyéni időértékeknek számszerűeknek kell lenniük.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
hu: A következő behelyettesítő vezérjelek érhetőek el ehhez a mezőhöz. Fontos tudni, hogy a megjelenítési sorrend miatt a már csak ez után következő mezők itt még nem használhatóak. Ha szükséges, át kell rendezni a mezők sorrendjét.
