Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Arguments
sv: Argument

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Query results
sv: Databasfrågans resultat

en: The length of time raw query results should be cached.
sv: Tidslängden som obearbetade databasresultat skall cachas.

en: Rendered output
sv: Renderad utdata

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
sv: Tiden som renderad HTML skall sparas i cache.

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
sv: Tidslängd i sekunder obearbetade databasfrågeresultat skall cachas.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
sv: Tidslängd i sekunder genererad HTML-utmatning skall cachas.

en: Custom time values must be numeric.
sv: Anpassade tidsvärden måste vara numeriska.
