Views Advanced Cache (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Seconds
ar: ثوان

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
