Views Advanced Cache (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Seconds
cs: Sekund

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: Query results
cs: Výsledky dotazu

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup

en: Custom time values must be numeric.
cs: Vlastní hodnota času musí být číslo.
