Views Advanced Cache (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Seconds
he: שניות

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
he: משך הזמן בשניות בו יישמרו במטמון תוצאות גולמיות לשאילתות

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן בשניות שבו יישמר במטמון פלט HTML מרונדר (rendered).
