Views Advanced Cache (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Seconds
nl: Seconden

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: Hoe lang onbewerkte query-resultaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat onbewerkte queryresultaten gecached moeten worden.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
nl: De volgende vervangingstokens zijn beschikbaar voor dit veld. Merk op dat, door de volgorde waarin velden worden verwerkt, de velden die ná dit veld komen in dít veld niet als token gebruikt kunnen worden. Wijzig de volgorde van de velden om ze te kunnen gebruiken.
