Views Advanced Cache (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Seconds
uk: Секунди

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Візуалізоване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування необроблених результатів запиту.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування генерованого HTML-виведення.

en: Custom time values must be numeric.
uk: Власні значення часу мають бути числовими.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
uk: Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через послідовне відтворення неможливо використовувати поля, котрі йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
