Views Advanced Routing (2.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Options
es: Opciones

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Requirements
es: Requisitos

en: Route
es: Ruta
