Views Advanced Routing (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Options
he: אפשרויות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Requirements
he: דרישות

en: Route
he: נתיב
