Views Advanced Routing (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Route
hu: Útvonal
