Views Advanced Routing (2.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು
