Views Advanced Routing (2.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Options
pl: Opcje

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Route
pl: Trasa
