Views Advanced Routing (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Options
da: Valg

en: Defaults
da: Standarder

en: Requirements
da: Krav

en: Route
da: Rute
