Views Advanced Routing (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Options
nl: Opties

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Requirements
nl: Vereisten
