Views Advanced Routing (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Options
ru: Настройки

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Requirements
ru: Требования

en: Route
ru: Маршрут
