Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Options
it: Opzioni

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Requirements
it: Requisiti

en: Route
it: Itinerario
