Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Options
gl: Opcións

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Route
gl: Ruta
